853052AMLFT
Wisdtech Technology Co.,Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
853052AMLFT
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 2:1
Type : Multiplexer
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output : No/Yes
Series : -
Input : LVCMOS, LVTTL
Supplier Device Package : 8-SOIC
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply : 2.375V ~ 5.5V
Package / Case : 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output : LVPECL
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 853052A
Description : IC CLK MULTIPLX 2:1 8SOIC
MOQ : 1PCS
Price : Email us for details
Place of Origin : Original
Payment Terms : Paypal,TT,Western Union
Contact Now
Clock Multiplexer IC 2:1 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)